ILSA + SENSENE kuivpesu lahendus

KVALITEETNE JA KESKKONNASÕBRALIK
KUIVPESU LAHENDUS

ILSA keemilise puhastuse masinad ja SENSENE keemilise puhastuse ained. Ideaalne asendus perklooretüleen lahusega töötavatele keemilise puhastuse seadmetele.

TUNNETA PUHTUSE ILU
SENSENE ™ suurepärane puhastuskvaliteet ka raskelt määrdunud riietele ja kangastele. Puhastuslahus omab väga suurt puhastusvõimet ja eemaldab turvaliselt erinevaid plekke ka kaasaegsetel kangastel. Uudne puhastuslahus tagab kangastel algsete värvide ja loomulike erksate toonide püsimise.
TUNNETA PUHAST LOODUST
SENSENE ™ on modifitseeritud alkoholil põhinev uudne biolagunev puhastuslahus, millel on ohutult madal veekeskkonda kahjustav toksilisus. Seega kõige keskkonnasõbralikum viis kangaste kuivpesuks/keemiliseks puhastamiseks.
TUNNETA PUUDUTUST
SENSENE ™ on kangale õrn ja põhjustab väga madalat kortsumist, mis muudab triikimise tunduvalt lihtsamaks. See tagab SENSENE ™ puhastatud tekstiilide suurepärase pehme puudutuse.
TUNNETA OMA ÄRI VÕIMALUSI
SENSENE ™ võimaldab kangaste lihtsat ja nutikat pesu: tekstiil kuivab kiiremini, masina tsükliajad on lühemad ja energiakulu väiksem. Peale selle vajab puhastusprotsess hea
destilleerimiskäitumise tõttu vähem energiat. Saab vähendada ja vältida plekieemalduse eeltöötluse materjalide ja aja kulu.
Pesulahuse kulu on minimaalne. SENSENE ™ muudab pesu viimistlemise tunduvalt lihtsamaks tänu kangaste madalale kortsumisele.
Turvaline ja testitud, väga hea pesutulemusega. Lai kasutusvaldkond – „Soft-Cell“ kangad; erimärgistega; helkurribadega ja kuumpressitud reklaamkirjadega rõivad, raskelt määrdunud töörõivad, haiglapesu, jne.
Kõik see säästab Teie aega ja kulusid, avardab Teie äri võimalusi.
TUNNETA PUHTUST
SENSENE ™ jätab puhastatud tekstiile vaid meeldiva puhta lõhna. Stabiilne formulatsioon hoiab Teie puhastusseadme
desinfitseeritud, puhta, vältides bakterite akumulatsiooni ja
ebameeldiva lõhna.
SENSENE ™ pesulahus ei sisalda allergeene.

AMETLIKULT ESINDAJALT
KOGU BALTIKUMIS

PROF GROUP EESTI OÜ
Tel: +372 5300 3140
info@prof-group.ee
www.prof-group.ee